NavigaceTýden otevřených dveří - 9. až 12. března

Zveme všechny zájemce o studium na naší škole na další týden otevřených dveří, který proběhne od pondělí 9. do pátku 13. března. Cílem této akce je dát vám, rodičům, možnost nahlédnout pod pokličku toho, jak to u nás ve škole funguje.

V úterý 10. a čtvrtek 12. března vždy od 17 do 18 hodin proběhne setkání s vedením školy spojené s prohlídkou školy – svoje místo si můžete rezervovat zde.

Ve středu 11. března od 15:00 do 16:30 proběhne odpolední program pro budoucí prvňáčky. Děti si budou moct vyzkoušet, jaké je to být školákem v Livingstonu, na rodiče čeká setkání s vedením školy. Kapacita je omezena, místo pro svoje dítě můžete rezervovat zde.

Kromě toho můžete každý den navštívit otevřené hodiny, a prohlédnout si tak přímo výuku jednotlivých tříd na prvním i druhém stupni. Rezervace jsou možné vyplněním kontaktních údajů v tabulce zde – můžete si vybrat konkrétní hodinu a věkovou skupinu. Abychom co nejméně narušili průběh výuky, počet míst je omezen vždy na maximálně 2 dospělé na 1 vyučovací blok (rodičovský pár = 2 dospělí).

Těšíme se na viděnou!