NavigaceTýden otevřených dveří - 8. až 12. března

Zveme všechny zájemce o studium na naší škole na týden otevřených dveří, který proběhne od pondělí 8. do pátku 12. března.

Během celého týdne můžete přijít na 30minutovou individuální prohlídku školy v doprovodu člena vedení školy. Svůj termín si můžete rezervovat na těchto kontaktech.

Vezměte prosím v potaz, že s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci dodržujeme zpřísněná hygienická opatření – prohlídka je tedy možná pouze s ochranými prostředky (respirátor) a v maximálním počtu 1 osoby v rámci 1 termínu.

Pozor – náslechy online hodin se posouvají na týden od 15. do 19. března.

Bude k dispozici možnost připojit se na vybrané online lekce. Rozvrh hodin určených k online náslechu je k dispozici zde – na online lekce (1. – 9. ročník) se registrujte vyplněním údajů přímo v tabulce. Kapacita je omezena na 2 účastníky na 1 online lekci.

Těšíme se na viděnou!